Bodrum Yat Kiralama

Yalikavak Marine ve Bodrum Halikarnas iskelesi kalkişli Tekne Turları

bodrum yat kiralama
bodrum yat kiralama

KIRALIK TEKNE

Yalikavak Marina Kalkis

sabah  10.30 ile aksam 17.30 arası kiralik tekneler ile duzenlenmektedır. koylarda yuzme ve yemek molası verilmektedir.Yalıkavak motoryatta  yemek ve muzik eşliginde çesitli fotograflar cekilerek  sevdikleriniz ile muhteşem zaman gecirebilirsiniz.

kucuk Kiremit

Buyuk Kiremit

Haci Mehrem

bodrum yat kiralama
bodrum yat kiralama

Yat Kiralama

Tekne Kiralama

Kiralık yatlarda düzenlenen günübirlik tekne turumuzun güzergahları şu şekildedir ;bu güzergâhlardan istenen rotalar seçilerek program günlük olarak yapılmaktadır. Kiralik Motor yatlar ile isteğe bağlı olarak  3-4  güzergaha kadar gidilebilmektedir.

-Karaada

 -Sıcak su mağarası

– Meteor Koyu Kucuk

 -Akvaryum Koyu

 -Tavşanburnu

-Poyraz Koyu

bodrum yat kiralama
bodrum yat kiralama

Kiralik Gulet

Bodrum 

Günlük özel Tekne Kiralama Bodrumda aile yakınlarınız ve eş dost ve arkadaşlarınız  ile birlikte çıkabileceğiniz günlük hususi konaklamalı tekne turları düzenliyoruz. Bodrum da Özel yat kiralamalarınızda yiyecek menüsü ve tur rotası dahil her türlü detayı tercihlerinize nazaran sizinle birlikte tasarlamak için hizmetinizdeyiz

    Kiralık guletler tatil severlerin uğrak noktaları içinde yer edinen Bodrumda, denizi ve sunmuş olduğu gece yaşamı şeklinde imkanlar ile popüler bölgeler dahilinde bulunuyor. Sezon süresince dolup taşan kiralik tekneler bölgede , hem yerli aynı zamanda yabancı turistleri ağırlıyor.

Bodrum Mavi Yolculuk

Bodrum Mavi Yolculuk

Gocek Tekne Turu

İstanbul Bogaz Turu